Bepanthen za výhodnou cenu

Bepanthen Extra mast 30g s dexpanthenolem, olivovým olejem a vitaminem B3 nyní za velmi příznivou cenu 99,- Kč.

Bepanthen Extra mast obsahuje dexpanthenol, vitamin B3 a panenský olivový olej a je velmi vhodná na jakoukoli citlivou pokožku. U kojenců a nejmenších dětí je aplikace Bepanthenu žádoucí po každém přebalování, zklidňuje podrážděnou pokožku (močí, stolicí, či třením o plenku) a zároveň pomáhá předcházet opruzeninám. Bepanthen Extra mast je vhodné použít také při péči o namáhané bradavky u kojících maminek. Pro své hojivé působení lze Bepanthen Extra použít při ošetření popálenin, spálené pokožky od sluníčka či solária, k urychlení hojení odřenin nebo podrážděnou pokožku vlivem drsného počasí, po použití nevhodné kosmetiky apod. Obsahové látky:

Dexpanthenol se mění v buňkách kůže na kyselinu pantothenovou, což je jeden z řady vitaminů skupiny B a je nezbytný pro regeneraci a tvorbu nové pokožky. Pomáhá tedy urychlovat proces hojení a zklidnění příznaků podráždění, jako jsou pálení, zarudnutí, svědění apod.

Vitamin B3 (niacin, vitamin PP, kyselina nikotinová) také patří ke skupině vitaminů B. Má ochranný efekt na pokožku proti působení enzymů stolice (ověřen testováním in vitro).

Panenský olivový olej je získáván lisováním oliv (plody stromu Olea europea, olivovník evropský). Zabraňuje vysušování pokožky a dodává optimální hydrataci.

Aplikace Bepathen Extra masti: Naneste na čistý a osušený zadeček tenkou vrstvu po každém přebalování a jemně rozetřete. Nesmývejte. Pro ošetření bradavek naneste krém na sterilní gázu a potřete bradavku. Pro hydrataci a promaštění suché pokožky aplikujte podle potřeby až 5x denně v tenké vrstvě. Pro urychlení hojení naneste v tenké vrstvě několikrát denně až do úplného zhojení. Tip: Mast má praktické klip-klap otevírání, které lze snadno ovládat pomocí jedné ruky.

K dostání v naší lékárně nebo na e-shopu ZDE.