O nás

Rodinná lékárna

Rodinná lékárna byla otevřena v prosinci roku 2004 v centru obce Jarošov, jež je součástí města Uherské Hradiště. Rozsáhlé stavení práce proběhly ve velmi rychlém tempu, a tak za rok na místě zchátralého starého domu byla vybudována zcela nová moderní stavba. Našim cílem je, aby se u nás pacienti cítili velmi příjemně, aby jim byla poskytnuta maximální péče a odborná pomoc.

Naše lékárna disponuje širokým sortimentem léčivých přípravků a zdravotnického materiálu. Působí zde mladý kolektiv, který se kontinuálně vzdělává, pracuje s nejnovějšími informacemi tak, aby poskytovaná péče dosahovala nejvyšší kvality.

Ochotně Vám poskytneme jakoukoli radu a odbornou pomoc, ať už osobně v prostorách naší lékárny, či své případné dotazy můžete zasílat prostřednictvím elektronické pošty na adresu lekarna@rodinnalekarna.cz. Rádi Vám vaše dotazy zodpovíme.

Svým přístupem a prostředím se snažíme navodit atmosféru rodiny, rodinného soužití a domova. Uděláme všechno pro to, aby se tato atmosféra přenesla i na Vás, naše pacienty. Byli bychom rádi, kdybyste v naší lékárně našli zázemí a abyste se k nám rádi vraceli.

průběh stavby budovy lékárny

Původní budova
Průběh stavby
Stavba lékárny
Stavba lékárny
Budova lékárny v Jarošově 2005

Interiér lékárny

Interiér lékárny
Interiér lékárny v Jarošově
Interiér lékárny
Interiér lékárny
Interiér lékárny
Interiér lékárny v Jarošově